Opinie

Standard obiektu:
Ocena ogólna:
4.83 / 5
pokoje
łazienki
lokalizacja
jakość do ceny
obsługa
okolica
wyżywienie
zgodność z ofertą

Najnowsze opinie:

W 2021 cena rewelacyjna do standardu. Czyste domki, bardzo dobrze wyposażone. Miła obsługa. Wszędzie blisko . Bardzo polecam.
avatar
mihailow
Witam. W ogóle nie zgodzam się z opinią Gość12. Mieliśmy dojechać na miejsce dopiero wtedy, gdy zacznie się doba hotelowa, ale Sama gospodyni zaproponowała Nam, że możemy przyjechać wcześniej nawet z samego rana BEZ ŻADNEJ DOPŁATY. Pierwsze słyszę o jakiś dopłatach za poł dnia. Owszem odkąd przyjeżdżam do,, Lili''. Zdarza się tak, że musimy poczekać, jak Nasi poprzednicy zwolnia pokój i poczekać, aż zostanie on posprzątany,ale nigdy nie trwa to długo. Akurat człowiek może się napić dobrej kawy z ekspresu,która jest serwowana w Słodkiej budce na tej samej posesji. A jeśli chodzi o wyjazd to nie raz spotkałem się z tym,że Gospodyni pozwalała zostać do wieczora,jednak pokój trzeba było zwolnić, ale samochód można było bez problemu zostawić na podwórku. Jeśli chodzi o Panią Gospodynie jest bardzo konkretną i wyrozumiłą kobieta. Dużym plusem Pokoi,, Lili'' są place zabaw, duża posesja i to,że nie ma problemu, jeśli chodzi o przyjazd że swoim pupilem. Lokalizacja świetna dla seniorów i leniwych :) Bardzo blisko morza. W tym roku także mam zarezerwowany pobyt zresztą jak od 8 lat wraz z żoną i Naszym pupilem. Karwio Dozobaczenia.
avatar
Zadowolony Gość
Pokaż kolejne opinie

 

Galeria obiektu:

Opinie o obiekcie:

avatar

NIE POLECAM TEGO MIEJSCA!!!!!!!!!!!!!!. Pani wynajmująca domki jest bardzo niemiła i arogancka . Kiedy rezerwowałam domek wszystko było ok., ale na drugi dzień zadzwoniła do mnie i poinformowała, że wszystko jest nieaktualne , bo ponoć pomyliła terminy. Co dziwne dzień wcześniej proponowała mi dłuższy pobyt, bo między naszą rezerwacją, a inną miała chyba dwa dni różnicy, co ewidentnie było jej nie na rękę. Nie usłyszałam nawet słowa przepraszam. Jedyne co powiedziała to cytuję : ? dobrze że nie zrobiła Pani przelewu?. Pozostała część rozmowy, właściwie monologu, miałam wrażenie jakby była czytana z kartki. Myślę , że wynajęła domek komuś innemu , na te dwa dni dłużej. I jeszcze jedno . Jeśli będą Państwo chcieli przyjechać chociaż z godzinę wcześniej to trzeba dopłacić i to połowę ceny. Ciekawe czy wstawia na to fakturę? Przyznam, że z takim chamstwem i brakiem taktu jeszcze nigdzie się nie spotkałam.
więcej

My na mapie:

Kontakt:

tel: 660 440 893

Rybaków 48

84-105 Karwia